Jiangsu LCD Technology Co, LTD

LCD dünyanın her yerinde olsun!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Jiangsu LCD Technology Co., Ltd

Jiangsu LCD Technology Co., Ltd

Fabrika
Atölye
Atölye
Müşteriler
Ofis
Sergi

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : LCD
No. Çalışanları : 100~120
Yıllık satış : 500million-600million
Yıl kurulan : 2007
İhracat p.c : 80% - 90%
Jiangsu LCD Technology Co.Ltd Wuxi City, Jiangsu Province, Çin merkezli, biz üretim hatları oluşturan rulo profesyonel üreticisi, biz bu yıl içinde 10 yıldan fazla olmuştur.

Biz her türlü rulo şekillendirme makinesi, büyük üretim hattı ve delme makinesi, CZ purlin rulo şekillendirme makinesi, korkuluk rulo şekillendirme makinesi, kablo tepsisi rulo şekillendirme makinesi, kaynak boru üretim hattı, pu ve eps sandviç panel üretim hattı ve benzeri üzerinde. Ayrıca, makinenin çok az problemi olduğunda ve makinelerin çalışması sırasında nasıl çözüleceğine tekniker öğretme de sağlıyoruz.

Biz bu alanda tüm 10 yıldan fazla profesyonel techinicain ekibi var, dünyanın her yerinden müşterilerimize hoşgeldiniz web sitemizi ziyaret edin ve herhangi bir ihtiyaç varsa bize bilgi verin, size iyi hizmet vermek için sabırsızlanıyoruz!

Biz 2006'dan bu işe başladık, ilk önce rulo şekillendirme makinası için sadece ticaret şirketi olduk, firmamızın devoplamasıyla, iyi yatırım yaptıktan sonra, teknik ve pazarlama bölümlerinden her geçen gün daha fazla yetenek aldık, 2010'dan itibaren fabrikamıza başladık. , o andan itibaren uluslararası ticarete başlıyoruz.

Biz CZ purlin rulo şekillendirme makinesi, korkuluk rulo şekillendirme makinesi, kablo tepsisi rulo şekillendirme makinesi, kaynak boru üretim hattı, pu ve eps sandviç panel üretim hattı gibi şekillendirme makinesi, büyük üretim hattı ve makine zımba her türlü sağlamak ve böylece üzerinde. Ayrıca, makinada çok az sorun olduğunda nasıl çözüleceğini öğretmek ve makinelerin çalışmasını sağlamaktayız.

biz, bu alandaki tüm profesyonel techinicain ekip var 20 yıldan fazla, dünyanın dört bir yanından gelen müşterilere karşılama web sitemizi ziyaret edin ve herhangi bir ihtiyacı varsa bizi bilgilendirmek, size iyi hizmet vermek için sabırsızlanıyoruz!

İletişim bilgileri
Jiangsu LCD Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Miss. Mary

Tel: 86-137-7119-9888

Faks: 86-510-8631-5888

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin Message not be empty!